SuperDuper!

SuperDuper! 2.7

Całkiem niezła alternatywa dla Time Machine

Zalety

  • Ogromne możliwości
  • Tworzenie bootowalnych kopii zapasowych
  • Doskonała współpraca z dyskami sieciowymi
  • Prędkość

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

SuperDuper! to kompleksowy program do tworzenia kopii zapasowych. Przeznaczony jest dla użytkowników wymagających więcej, niż oferuje Time Machine.

SuperDuper! to bardzo wszechstronne narzędzie, pozwala tworzyć kopie zapasowe plików, folderów, a nawet całych dysków. Tworzy także bootowalne woluminy systemowe z zachowanymi wszystkimi ustawieniami. W przypadku awarii dysku głównego, z takiej kopii zapasowej można uruchomić system i zminimalizować czas bez dostępu do danych.

SuperDuper! posiada ogromną ilość opcji. Możemy tworzyć za jago pomocą kopie zapasowe, obrazy dysków, a także przywracać dane. Obsługa programu nie jest skomplikowana, choć wymaga przebrnięcia przez wiele opcji. Kopiowanie danych odbywa się z bardzo dużą prędkością, zauważalnie szybciej niż w przypadku konkurencyjnych programów.

SuperDuper!, w przeciwieństwie do Time Machine nie ma problemów z wykonywaniem kopii zapasowych na dyskach sieciowych innych niż Time Capsule. Program radzi sobie również z backupem szyfrowanych partycji. Darmowa wersja SuperDuper! pozwala na klonowanie partycji i tworzenie kopii zapasowych. Aby móc skorzystać z planowania zadań i innych bardziej zaawansowanych funkcji, należy uiścić opłatę rejestracyjną.

SuperDuper! to doskonałe narzędzie do tworzenia kopii zapasowych. Łączy on ogromną wszechstronność i prostotę obsługi.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Więcej
SuperDuper!

Download

SuperDuper! 2.7

Opinie użytkowników o SuperDuper!

Sponsorowany×